MrLoner

mrloner
Movie Buff - 190 Film Ratings
Member Since: 07 Oct 2021
Location: Halfmoon, New York, USA
Age: 19
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Just a guy into movies and many other things.

more Recent Ratings

42% How the Grinch Stole Christmas (2000) - Rated 16 Dec 2021
42% The Cat in the Hat (2003) - Rated 16 Dec 2021
14% 40 Days and 40 Nights (2002) - Rated 16 Dec 2021
10 80% The Godfather: Part III (1990) - Rated 16 Dec 2021
10 80% The Godfather: Part II (1974) - Rated 06 Dec 2021
42% The Godfather (1972) - Rated 06 Dec 2021
10 80% Pinocchio (1940) - Rated 06 Dec 2021
14% Agent Cody Banks (2003) - Rated 06 Dec 2021
10 80% Around the World in 80 Days (2004) - Rated 06 Dec 2021
42% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Rated 06 Dec 2021