MrMaJeRe

mrmajere
Flick Fan - 74 Film Ratings
Member Since: 06 Feb 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Computer and Cinema geek

more Recent Ratings

60 12% Dead Silence (2007) - Rated 06 Feb 2017
76 57% Insidious (2010) - Rated 06 Feb 2017
76 57% Insidious: Chapter 2 (2013) - Rated 06 Feb 2017
77 60% The Conjuring 2 (2016) - Rated 06 Feb 2017
83 87% The Conjuring (2013) - Rated 06 Feb 2017
83 87% Saving Private Ryan (1998) - Rated 06 Feb 2017
72 41% I Am Legend (2007) - Rated 06 Feb 2017
75 50% Toy Story 2 (1999) - Rated 06 Feb 2017
72 41% 28 Weeks Later... (2007) - Rated 06 Feb 2017
88 95% Interstellar (2014) - Rated 06 Feb 2017