Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
MrSmileMask

Flick Fan - 16 Film Ratings

Member Since: Jan 18, 2020

Location: Philippines

more Recent Ratings
Check out MrSmileMask's...
98 78% Dirty Harry (1971) - Jan 18, 2020
85 43% Tropic Thunder (2008) - Jan 18, 2020
95 65% Joker (2019) - Jan 18, 2020
95 65% Ocean's Eleven (2001) - Jan 18, 2020
100 90% Scarface (1983) - Jan 18, 2020
35 3% Halloween (1978) - Jan 18, 2020
100 90% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Jan 18, 2020
95 65% Reservoir Dogs (1992) - Jan 18, 2020
85 43% Citizen Kane (1941) - Jan 18, 2020
55 28% The Expendables (2010) - Jan 18, 2020