MrWho

mrwho
Movie Buff - 211 Film Ratings
Member Since: 30 Jul 2014
Location: Jamaica
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 81% Trainspotting (1996) - Rated 01 Aug 2021
70 49% Midsommar (2019) - Rated 01 Aug 2021
70 49% Watchmen (2009) - Rated 01 Aug 2021
60 22% Anna Karenina (2012) - Rated 30 Jul 2021
80 81% Atonement (2007) - Rated 18 Jun 2021
80 81% Pride & Prejudice (2005) - Rated 18 Jun 2021
70 49% The Castle in the Sky (1986) - Rated 15 Jun 2021
60 22% The Wrong Missy (2020) - Rated 15 Jun 2021
60 22% The Great Hack (2016) - Rated 15 Jun 2021
70 49% Bikram: Yogi, Guru, Predator (2019) - Rated 15 Jun 2021