MrYoda2000

mryoda2000
Flick Fan - 49 Film Ratings
Member Since: 05 Feb 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

35 22% No Country for Old Men (2007) - Rated 05 Feb 2017
90 72% Steve Jobs (2015) - Rated 05 Feb 2017
75 50% The Martian (2015) - Rated 05 Feb 2017
85 67% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 05 Feb 2017
75 50% Captain America: Civil War (2016) - Rated 05 Feb 2017
80 60% Deadpool (2016) - Rated 05 Feb 2017
15 10% Suicide Squad (2016) - Rated 05 Feb 2017
95 78% The Dark Knight (2008) - Rated 05 Feb 2017
30 18% Gravity (2013) - Rated 05 Feb 2017
90 72% The Imitation Game (2014) - Rated 05 Feb 2017