Mr. Knoll

mr_knoll
Movie Buff - 185 Film Ratings
Member Since: 06 Apr 2016
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

71 36% Magic Mike (2012) - Rated 11 Apr 2016
76 42% Airplane! (1980) - Rated 11 Apr 2016
80 47% Enchanted (2007) - Rated 11 Apr 2016
100 99% The Truman Show (1998) - Rated 11 Apr 2016
91 72% The Iron Giant (1999) - Rated 07 Apr 2016
90 71% Metropolis (1927) - Rated 07 Apr 2016
88 66% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 07 Apr 2016
83 54% The General (1926) - Rated 06 Apr 2016
91 72% Bus 174 (2002) - Rated 06 Apr 2016
77 44% Blackfish (2013) - Rated 06 Apr 2016