Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Mr. Nobody

Cinema Addict - 1452 Film Ratings

Member Since: Aug 23, 2009

Location: Lisbon, Portugal, Portugal

more Recent Ratings
24% A Rainy Day in New York (2019) - Jan 19, 2020
13 61% Bad Boys For Life (2020) - Jan 19, 2020
24% Countdown (2019) - Jan 17, 2020
10 35% Murder on the Orient Express (2017) - Jan 05, 2020
24% Look Who's Talking (1989) - Jan 05, 2020
14 74% The Sky os Pink (2019) - Jan 01, 2020
13 61% Blinded by the Light (2019) - Dec 23, 2019
15 87% Marriage Story (2019) - Dec 21, 2019
13 61% The Irishman (2019) - Dec 02, 2019
14 74% The Art of Racing in the Rain (2019) - Nov 23, 2019