Mr Tator Tot

mr_tator_tot
Flick Fan - 93 Film Ratings
Member Since: 11 Aug 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

73 58% Jack Reacher (2012) - Rated 11 Aug 2014
48 8% Cowboys & Aliens (2011) - Rated 11 Aug 2014
67 29% The Best Exotic Marigold Hotel (2012) - Rated 11 Aug 2014
69 36% Sherlock Holmes (2010) - Rated 11 Aug 2014
72 50% Men in Black III (2012) - Rated 11 Aug 2014
73 58% Kick-Ass (2010) - Rated 11 Aug 2014
66 26% 13 Assassins (2010) - Rated 11 Aug 2014
78 82% Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) - Rated 11 Aug 2014
75 68% The Grey (2012) - Rated 11 Aug 2014
72 50% It's Kind of a Funny Story (2010) - Rated 11 Aug 2014