We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
Mrcfadden

Movie Buff - 438 Film Ratings

Member Since: Apr 12, 2016

Location: Philadelphia, PA, USA

more Recent Ratings
Check out Mrcfadden's...
79 40% Nosferatu the Vampyre (1979) - Sep 14, 2016
81 53% Wendy and Lucy (2008) - Aug 29, 2016
91 92% Wild Strawberries (1957) - Aug 26, 2016
87 75% Memories of Murder (2003) - Aug 25, 2016
73 33% A Hard Day's Night (1964) - Aug 03, 2016
81 53% Stray Dog (1949) - Jul 26, 2016
81 53% How to Make Movies (1918) - Jul 13, 2016
66 27% A Woman of Paris (1923) - Jul 13, 2016
85 68% Sunnyside (1919) - Jul 13, 2016
89 82% Limelight (1952) - Jul 13, 2016