MsAe

msae
Movie Buff - 100 Film Ratings
Member Since: 26 Aug 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 52% Fargo (1996) - Rated 27 Aug 2017
80 52% October Sky (1999) - Rated 27 Aug 2017
90 84% Lost Highway (1997) - Rated 27 Aug 2017
76 29% The Hot Chick (2002) - Rated 27 Aug 2017
40 1% Avatar (2009) - Rated 27 Aug 2017
85 71% Apocalypto (2006) - Rated 27 Aug 2017
80 52% I Am Legend (2007) - Rated 27 Aug 2017
78 34% Ocean's Thirteen (2007) - Rated 27 Aug 2017
96 94% Pulp Fiction (1994) - Rated 27 Aug 2017
78 34% Anger Management (2003) - Rated 27 Aug 2017