MsNurse

msnurse
Movie Buff - 103 Film Ratings
Member Since: 06 Jan 2013
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 70% Delicatessen (1991) - Rated 06 Jan 2013
75 83% Apocalypse Now (1979) - Rated 06 Jan 2013
70 70% Sherlock Holmes (2009) - Rated 06 Jan 2013
50 24% Dogtooth (2009) - Rated 06 Jan 2013
77 85% Unthinkable (2010) - Rated 06 Jan 2013
65 56% Babe (1995) - Rated 06 Jan 2013
60 45% Critters (1986) - Rated 06 Jan 2013
50 24% Critters 2: The Main Course (1988) - Rated 06 Jan 2013
80 92% Perrier's Bounty (2009) - Rated 06 Jan 2013
55 34% Eraserhead (1977) - Rated 06 Jan 2013