Mseven

mseven
Movie Buff - 244 Film Ratings
Member Since: 27 Aug 2011
Location: ankara, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 32% Burn After Reading (2008) - Rated 20 Oct 2015
80 32% Never Let Me Go (2010) - Rated 20 Oct 2015
95 76% Detachment (2011) - Rated 20 Oct 2015
90 62% City of God (2002) - Rated 20 Oct 2015
95 76% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 20 Oct 2015
85 46% The Imitation Game (2014) - Rated 20 Oct 2015
95 76% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 20 Oct 2015
92 68% The Judge (2014) - Rated 20 Oct 2015
88 52% Good Will Hunting (1997) - Rated 20 Oct 2015
97 81% Django Unchained (2012) - Rated 20 Oct 2015