Mska

mska
Flick Fan - 71 Film Ratings
Member Since: 19 Mar 2013
Location: Hungary
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

76 53% Night on Earth (1991) - Rated 21 Mar 2013
90 82% Groundhog Day (1993) - Rated 21 Mar 2013
87 76% The Meaning of Life (1983) - Rated 21 Mar 2013
76 53% Amélie (2001) - Rated 21 Mar 2013
90 82% Three Colors: Blue (1993) - Rated 21 Mar 2013
87 76% Sense and Sensibility (1995) - Rated 21 Mar 2013
80 61% Life of Brian (1979) - Rated 21 Mar 2013
60 17% Forrest Gump (1994) - Rated 21 Mar 2013
80 61% Pride & Prejudice (2005) - Rated 21 Mar 2013
80 61% Twins (1988) - Rated 21 Mar 2013