Muffins69

muffins69
Flick Fan - 58 Film Ratings
Member Since: 21 Feb 2016
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 50% 50/50 (2011) - Rated 08 Mar 2016
85 50% A History of Violence (2005) - Rated 25 Feb 2016
90 80% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 25 Feb 2016
70 14% Dirty Dancing (1987) - Rated 25 Feb 2016
85 50% My Cousin Vinny (1992) - Rated 25 Feb 2016
82 31% The Descendants (2011) - Rated 21 Feb 2016
60 3% Yes Man (2008) - Rated 21 Feb 2016
75 20% Without a Paddle (2004) - Rated 21 Feb 2016
84 36% The Elephant Man (1980) - Rated 21 Feb 2016
83 33% Pineapple Express (2008) - Rated 21 Feb 2016