We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
Munsoned

Film Freak - 833 Film Ratings

Member Since: Dec 29, 2016

Location: USA

more Recent Ratings
Check out Munsoned's...
70 3% Ride the Eagle (2021) - Dec 05, 2021
66 1% Collateral (2004) - Nov 29, 2021
63 1% Finch (2021) - Nov 21, 2021
48 1% Inherent Vice (2014) - Nov 15, 2021
82 51% Mr. Corman (2021) - Nov 14, 2021
81 42% The Paper Tigers (2020) - Nov 08, 2021
88 91% What We Do in the Shadows (2019) - Nov 06, 2021
86 85% What We Do in the Shadows (2014) - Nov 06, 2021
80 31% Shameless (2011) - Nov 06, 2021
81 42% The Wire (2002) - Nov 06, 2021