Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Muradhetf

Movie Buff - 334 Film Ratings

Member Since: Nov 20, 2017

Location: Russia

more Recent Ratings
Check out Muradhetf's...
93 65% Inglourious Basterds (2009) - Nov 20, 2017
91 60% Django Unchained (2012) - Nov 20, 2017
88 48% The Wrestler (2008) - Nov 20, 2017
59 2% Noah (2014) - Nov 20, 2017
97 84% Mother! (2017) - Nov 20, 2017
84 28% Sunrise (1926) - Nov 20, 2017
86 39% 21 Grams (2003) - Nov 20, 2017
89 51% The Hunt (2012) - Nov 20, 2017
79 13% Avatar (2009) - Nov 20, 2017
100 96% The Third Man (1949) - Nov 20, 2017