Murat Tolga

murat_tolga
Movie Buff - 169 Film Ratings
Member Since: 03 Jan 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Film critics and script writer for TV... Builder of otekisinema.com

more Recent Ratings

100 98% The Kid (1921) - Rated 23 Jun 2020
80 63% Heavenly Creatures (1994) - Rated 23 Jun 2020
90 85% The Descendants (2011) - Rated 23 Jun 2020
90 85% Gone Baby Gone (2007) - Rated 23 Jun 2020
90 85% Idiocracy (2006) - Rated 23 Jun 2020
100 98% Once Upon a Time in the West (1968) - Rated 23 Jun 2020
80 63% Galaxy Quest (1999) - Rated 23 Jun 2020
90 85% Attack the Block (2011) - Rated 23 Jun 2020
80 63% RoboCop 2 (1990) - Rated 23 Jun 2020
80 63% Hellraiser (1987) - Rated 23 Jun 2020