Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Mustafa53

Movie Buff - 145 Film Ratings

Member Since: Jun 2, 2018

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out Mustafa53's...
83 77% Jim & Andy: The Great Beyond (2017) - Jul 14, 2019
95 97% True Detective (2014) - Jul 14, 2019
85 87% Louie (2010) - Jul 14, 2019
85 87% Capharnaüm (2018) - Jul 12, 2019
80 56% Zeitgeist: Addendum (2008) - Jun 16, 2019
82 72% Zeitgeist: The Movie (2007) - Jun 15, 2019
65 5% Game Night (2018) - Jun 10, 2019
80 56% Before Sunrise (1995) - Jun 05, 2019
84 82% Şahsiyet (2018) - Jun 05, 2019
78 37% Daredevil (2015) - Jun 05, 2019