Muznick4

muznick4
Flick Fan - 22 Film Ratings
Member Since: 07 Jan 2014
Location: Montreal, Quebec, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I like the strange.

more Recent Ratings

10 6% Warrior of the Lost World (1983) - Rated 08 Jan 2014
2% Space Mutiny (1988) - Rated 08 Jan 2014
30 13% Grown Ups 2 (2013) - Rated 08 Jan 2014
72 34% I Am Legend (2007) - Rated 08 Jan 2014
60 29% Wanderlust (2012) - Rated 08 Jan 2014
82 47% It's a Disaster (2012) - Rated 08 Jan 2014
45 25% Spider-Man (2002) - Rated 08 Jan 2014
30 13% Nights in Rodanthe (2008) - Rated 08 Jan 2014
40 20% Message in a Bottle (1999) - Rated 08 Jan 2014
95 93% Dawn of the Dead (1978) - Rated 08 Jan 2014