MyCrit

mycrit
Movie Buff - 208 Film Ratings
Member Since: 25 Dec 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 27% Sleepless in Seattle (1993) - Rated 25 Dec 2006
80 53% Ocean's Eleven (2001) - Rated 25 Dec 2006
80 53% Heathers (1989) - Rated 25 Dec 2006
80 53% True Romance (1993) - Rated 25 Dec 2006
85 80% There's Something About Mary (1998) - Rated 25 Dec 2006
80 53% 28 Days Later (2002) - Rated 25 Dec 2006
70 12% Back to the Future Part III (1990) - Rated 25 Dec 2006
80 53% Four Weddings and a Funeral (1994) - Rated 25 Dec 2006
85 80% 12 Monkeys (1995) - Rated 25 Dec 2006
85 80% O Brother, Where Art Thou? (2000) - Rated 25 Dec 2006