MysticWolf

mysticwolf
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 11 Sep 2007
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 77% The Usual Suspects (1995) - Rated 11 Sep 2007
40 9% Darkman (1990) - Rated 11 Sep 2007
75 77% Jurassic Park (1993) - Rated 11 Sep 2007
60 40% The Green Mile (1999) - Rated 11 Sep 2007
75 77% The Wizard of Oz (1939) - Rated 11 Sep 2007
75 77% Batman Begins (2005) - Rated 11 Sep 2007
40 9% The Blues Brothers (1980) - Rated 11 Sep 2007
75 77% National Treasure (2004) - Rated 11 Sep 2007
50 27% Waterworld (1995) - Rated 11 Sep 2007
50 27% The Mummy Returns (2001) - Rated 11 Sep 2007