Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
MzeeShikamu

Film Freak - 911 Film Ratings

Member Since: Aug 4, 2018

more Recent Ratings
75 58% Man on a Tightrope (1953) - Oct 31, 2020
77 82% Something the Lord Made (2004) - Sep 27, 2020
74 36% Hostiles (2017) - Sep 13, 2020
77 82% Putney Swope (1969) - Sep 11, 2020
77 82% Young Frankenstein (1974) - Sep 11, 2020
75 58% Tucker & Dale vs Evil (2010) - Sep 11, 2020
73 20% Johnny English Reborn (2011) - Sep 11, 2020
75 58% In Like Flint (1967) - Sep 11, 2020
74 36% Hot Shots! (1991) - Sep 11, 2020
76 74% Hot Fuzz (2007) - Sep 11, 2020