Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
N3vSSA

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Jan 19, 2020

more Recent Ratings
63 59% Poltergeist (1982) - Jan 19, 2020
66 68% Skyfall (2012) - Jan 19, 2020
62 50% Sausage Party (2016) - Jan 19, 2020
80 95% Catch Me If You Can (2002) - Jan 19, 2020
60 40% The Waterboy (1998) - Jan 19, 2020
40 31% The Incredible Hulk (2008) - Jan 19, 2020
70 81% Mad Max (1979) - Jan 19, 2020
35 22% Patch Adams (1998) - Jan 19, 2020
20 13% Scream 2 (1997) - Jan 19, 2020
10 4% Horrible Bosses (2011) - Jan 19, 2020