Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
N5bY1b

Flick Fan - 23 Film Ratings

Member Since: Sep 7, 2019

more Recent Ratings
90 84% The Lion King (1994) - Sep 07, 2019
70 34% The Town (2010) - Sep 07, 2019
85 65% The Emperor's New Groove (2000) - Sep 07, 2019
85 65% Toy Story (1995) - Sep 07, 2019
90 84% Arrival (2016) - Sep 07, 2019
70 34% Lethal Weapon 4 (1998) - Sep 07, 2019
50 17% Forrest Gump (1994) - Sep 07, 2019
10 2% The Cable Guy (1996) - Sep 07, 2019
70 34% Super Troopers (2002) - Sep 07, 2019
80 54% Elf (2003) - Sep 07, 2019