Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
NIxMfz

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: Jun 28, 2019

more Recent Ratings
80 79% Goldfinger (1964) - Jun 28, 2019
75 58% Argo (2012) - Jun 28, 2019
63 20% The Martian (2015) - Jun 28, 2019
30 12% Charlie's Angels (2000) - Jun 28, 2019
90 87% Raiders of the Lost Ark (1981) - Jun 28, 2019
75 58% 300 (2007) - Jun 28, 2019
20 4% Gremlins (1984) - Jun 28, 2019
75 58% Zoolander (2001) - Jun 28, 2019
75 58% Sherlock Holmes (2009) - Jun 28, 2019
65 29% Monsters, Inc. (2001) - Jun 28, 2019