Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
NKtDvd

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Nov 19, 2018

more Recent Ratings
50 50% Yojimbo (1961) - Nov 19, 2018
50 50% Cliffhanger (1993) - Nov 19, 2018
50 50% Tangled (2010) - Nov 19, 2018
10 20% The Texas Chainsaw Massacre (1974) - Nov 19, 2018
5% Deuce Bigalow: Male Gigolo (1999) - Nov 19, 2018
75 85% The Abyss (1989) - Nov 19, 2018
85 95% Looper (2012) - Nov 19, 2018
60 75% Gone in 60 Seconds (2000) - Nov 19, 2018
50 50% Scream (1996) - Nov 19, 2018
10 20% The Wizard of Oz (1939) - Nov 19, 2018