Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
NNFd1l

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Oct 24, 2019

more Recent Ratings
80 40% The Sixth Sense (1999) - Oct 24, 2019
90 85% Blood Diamond (2006) - Oct 24, 2019
79 25% The Terminator (1984) - Oct 24, 2019
85 60% The Departed (2006) - Oct 24, 2019
90 85% Braveheart (1995) - Oct 24, 2019
80 40% Tango & Cash (1989) - Oct 24, 2019
74 15% The Postman (1997) - Oct 24, 2019
85 60% My Best Friend's Wedding (1997) - Oct 24, 2019
50 5% The Hangover (2009) - Oct 24, 2019
90 85% Shutter Island (2010) - Oct 24, 2019