Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
NOQahW

Flick Fan - 35 Film Ratings

Member Since: Sep 25, 2019

more Recent Ratings
10 1% Swordfish (2001) - Sep 25, 2019
85 14% Your Friends & Neighbors (1998) - Sep 25, 2019
90 37% In the Company of Men (1997) - Sep 25, 2019
95 65% Widows (2018) - Sep 25, 2019
90 37% Get Out (2017) - Sep 25, 2019
95 65% Crimes and Misdemeanors (1989) - Sep 25, 2019
90 37% Network (1976) - Sep 25, 2019
95 65% The Apostle (1997) - Sep 25, 2019
100 87% Alien (1979) - Sep 25, 2019
100 87% Hell or High Water (2016) - Sep 25, 2019