Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
NOrvrR

Movie Buff - 100 Film Ratings

Member Since: Aug 28, 2020

more Recent Ratings
20 3% Joe Dirt (2001) - Aug 28, 2020
80 92% The Karate Kid (1984) - Aug 28, 2020
75 84% The Rock (1996) - Aug 28, 2020
65 44% The Lost World: Jurassic Park (1997) - Aug 28, 2020
75 84% A Clockwork Orange (1971) - Aug 28, 2020
70 68% Lady Bird (2017) - Aug 28, 2020
65 44% The Expendables (2010) - Aug 28, 2020
20 3% Alien: Resurrection (1997) - Aug 28, 2020
65 44% Ender's Game (2013) - Aug 28, 2020
65 44% Beethoven (1992) - Aug 28, 2020