Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
NUT12l

Flick Fan - 13 Film Ratings

Member Since: May 21, 2019

more Recent Ratings
78 42% Captain Marvel (2019) - May 21, 2019
60 7% The Curse of La Llorona (2018) - May 21, 2019
60 7% Tomb Raider (2018) - May 21, 2019
76 34% The Upside (2019) - May 21, 2019
75 23% Aquaman (2018) - May 21, 2019
80 53% Wonder Woman (2017) - May 21, 2019
80 53% Avengers: Endgame (2019) - May 21, 2019
85 69% Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - May 21, 2019
100 92% Serenity (2005) - May 21, 2019
90 80% Fast Five (2011) - May 21, 2019