Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
NV4J7C

Flick Fan - 21 Film Ratings

Member Since: Jan 3, 2019

more Recent Ratings
60 11% The Great Gatsby (2013) - Jan 03, 2019
97 88% The Polar Express (2004) - Jan 03, 2019
90 52% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Jan 03, 2019
90 52% Arrival (2016) - Jan 03, 2019
91 66% Young Frankenstein (1974) - Jan 03, 2019
40 7% Dumb and Dumber (1994) - Jan 03, 2019
90 52% Clue (1985) - Jan 03, 2019
85 35% American Psycho (2000) - Jan 03, 2019
80 28% Bohemian Rhapsody (2018) - Jan 03, 2019
80 28% Black Mirror: Bandersnatch (2018) - Jan 03, 2019