Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
N. Zh

Flick Fan - 17 Film Ratings

Member Since: Jan 23, 2019

more Recent Ratings
75 70% Arrival (2016) - Jan 23, 2019
60 26% The Blood of a Poet (1932) - Jan 23, 2019
65 41% Jezebel (1938) - Jan 23, 2019
70 58% Masculin, Feminin (1966) - Jan 23, 2019
65 41% Possession (1981) - Jan 23, 2019
80 82% Metropolis (1927) - Jan 23, 2019
85 91% Ordet (1955) - Jan 23, 2019
20 2% Cruel Intentions (1999) - Jan 23, 2019
90 97% Shame (2011) - Jan 23, 2019
30 8% Now You See Me (2013) - Jan 23, 2019