Naazeud

naazeud
Flick Fan - 23 Film Ratings
Member Since: 25 May 2020
Location: Istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

81 63% 12 Years a Slave (2013) - Rated 31 May 2020
81 63% The Rainmaker (1997) - Rated 26 May 2020
83 86% Primal Fear (1996) - Rated 26 May 2020
71 17% Spenser Confidential (2020) - Rated 26 May 2020
82 76% Prisoners (2013) - Rated 25 May 2020
78 45% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 25 May 2020
81 63% Scarface (1983) - Rated 25 May 2020
78 45% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 25 May 2020
83 86% Psycho (1960) - Rated 25 May 2020
82 76% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 25 May 2020