Naddy24

naddy24
Movie Buff - 151 Film Ratings
Member Since: 01 May 2014
Location: Durban, KwaZulu Natal, South Africa
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 60% The Stepford Wives (2004) - Rated 01 May 2014
85 47% The Bucket List (2007) - Rated 01 May 2014
94 95% Scarface (1983) - Rated 01 May 2014
87 60% Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Rated 01 May 2014
86 52% Saving Private Ryan (1998) - Rated 01 May 2014
85 47% Bridget Jones's Diary (2001) - Rated 01 May 2014
84 39% Clockstoppers (2002) - Rated 01 May 2014
87 60% Lord of War (2005) - Rated 01 May 2014
87 60% The Dark Crystal (1982) - Rated 01 May 2014
91 83% As Good As It Gets (1997) - Rated 01 May 2014