Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Naffy

Flick Fan - 17 Film Ratings

Member Since: Jun 17, 2020

Location: Turkey

more Recent Ratings
95 79% 10,000 B.C. (2008) - Jun 17, 2020
96 97% WALL·E (2008) - Jun 17, 2020
80 2% 300 (2007) - Jun 17, 2020
95 79% Forrest Gump (1994) - Jun 17, 2020
95 79% Men in Black II (2002) - Jun 17, 2020
90 44% Amélie (2001) - Jun 17, 2020
95 79% Inception (2010) - Jun 17, 2020
95 79% The Man from Earth (2007) - Jun 17, 2020
90 44% Fight Club (1999) - Jun 17, 2020
83 8% Shutter Island (2010) - Jun 17, 2020