NailinPalin

nailinpalin
Flick Fan - 44 Film Ratings
Member Since: 01 Feb 2012
Location: Bergen County, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 81% The Bag Man (2014) - Rated 22 May 2016
76 17% Reasonable Doubt (2014) - Rated 22 May 2016
76 17% Lone Survivor (2013) - Rated 22 May 2016
86 60% Bloodsport (1988) - Rated 22 May 2016
90 88% The Running Man (1987) - Rated 22 May 2016
78 23% The Revenant (2015) - Rated 22 May 2016
81 36% Backtrack (2015) - Rated 22 May 2016
78 23% The Finest Hours (2016) - Rated 22 May 2016
75 12% Misconduct (2016) - Rated 22 May 2016
95 98% Nightcrawler (2014) - Rated 22 May 2016