We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
Nangijala

Celluloid Junkie - 2750 Film Ratings

Member Since: Sep 25, 2017

Location: UK

more Recent Ratings
Check out Nangijala's...
80 82% Stromboli (1950) - Nov 08, 2021
85 89% We Are the Best! (2014) - Nov 08, 2021
60 50% Lilya 4-Ever (2002) - Nov 08, 2021
70 66% Together (2000) - Nov 08, 2021
75 74% Show Me Love (1998) - Nov 08, 2021
30 12% Bride of Chucky (1998) - Nov 08, 2021
25 7% Double Jeopardy (1999) - Nov 08, 2021
35 17% Precious (2009) - Nov 08, 2021
45 28% Gamer (2009) - Nov 08, 2021
50 34% Girl with a Pearl Earring (2003) - Nov 08, 2021