Nanis

nanis
Movie Buff - 474 Film Ratings
Member Since: 24 Sep 2012
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 95% (500) Days of Summer (2009) - Rated 22 Nov 2012
75 49% Tron: Legacy (2010) - Rated 12 Nov 2012
65 10% Big Daddy (1999) - Rated 12 Nov 2012
76 58% Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Rated 12 Nov 2012
76 58% A Knight's Tale (2001) - Rated 12 Nov 2012
70 26% Deep Impact (1998) - Rated 12 Nov 2012
60 5% Piranha (2010) - Rated 12 Nov 2012
76 58% Saw (2003) - Rated 12 Nov 2012
80 86% Ponyo (2008) - Rated 12 Nov 2012
76 58% Letters from Iwo Jima (2006) - Rated 12 Nov 2012