Nargesi

Bio: Movie fanatic
Check out Nargesi's...
89 64% | Witness for the Prosecution (1957) - Jan 21, 2021 |
80 21% | The Witness for the Prosecution (2016) - Jan 21, 2021 |
90 74% | The Queen's Gambit (2020) - Jan 02, 2021 |
88 56% | How to Marry a Millionaire (1953) - Dec 25, 2020 |
81 25% | Lust, Caution (2007) - Dec 24, 2020 |
92 87% | Åžahsiyet (2018) - Dec 20, 2020 |
83 31% | My First Client (2019) - Dec 17, 2020 |
82 27% | The Ruins (2008) - Dec 12, 2020 |
95 94% | The Sting (1973) - Dec 11, 2020 |
88 56% | L'amica geniale (2018) - Dec 06, 2020 |