Nasren Jak

nasren_jak
Flick Fan - 23 Film Ratings
Member Since: 12 Nov 2021
Location: Istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 45% 50 First Dates (2004) - Rated 12 Nov 2021
35 23% 47 Ronin (2013) - Rated 12 Nov 2021
35 23% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 12 Nov 2021
25 10% 300: Rise of an Empire (2014) - Rated 12 Nov 2021
50 63% 300 (2007) - Rated 12 Nov 2021
30 15% 21 Grams (2003) - Rated 12 Nov 2021
40 45% 2012 (2009) - Rated 12 Nov 2021
6% 2 Broke Girls (2011) - Rated 12 Nov 2021
70 84% 127 Hours (2010) - Rated 12 Nov 2021
72 89% 12 Years a Slave (2013) - Rated 12 Nov 2021