Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Natflix

Movie Buff - 458 Film Ratings

Member Since: Jun 12, 2020

Location: USA

more Recent Ratings
78 55% Children of Men (2006) - Mar 08, 2021
85 65% Nomadland (2020) - Mar 07, 2021
90 77% Singin' in the Rain (1952) - Mar 07, 2021
30 12% The Benchwarmers (2006) - Feb 24, 2021
85 65% The One I Love (2014) - Feb 22, 2021
47 19% Malcolm & Marie (2021) - Feb 16, 2021
37 15% Valentine's Day (2010) - Feb 14, 2021
96 94% The Seventh Seal (1957) - Feb 12, 2021
80 58% Blow the Man Down (2019) - Feb 12, 2021
15 6% Why Did I Get Married Too? (2010) - Feb 04, 2021