Natigai

natigai
Flick Fan - 71 Film Ratings
Member Since: 10 Feb 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96 76% Melancholia (2011) - Rated 09 Sep 2018
96 76% Breaking the Waves (1996) - Rated 09 Sep 2018
93 57% Dancer in the Dark (2000) - Rated 09 Sep 2018
84 28% The Neon Demon (2016) - Rated 09 Sep 2018
91 52% Magnolia (1999) - Rated 09 Sep 2018
85 34% Punch-Drunk Love (2002) - Rated 09 Sep 2018
92 54% Boogie Nights (1997) - Rated 09 Sep 2018
100 95% Stalker (1979) - Rated 30 Aug 2018
96 76% Through a Glass Darkly (1961) - Rated 30 May 2018
95 69% Blow-Up (1966) - Rated 03 May 2018