Navarro502

navarro502
Flick Fan - 21 Film Ratings
Member Since: 23 Dec 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 30% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 23 Dec 2012
75 52% Batman Begins (2005) - Rated 23 Dec 2012
90 83% Inglourious Basterds (2009) - Rated 23 Dec 2012
90 83% The King's Speech (2010) - Rated 23 Dec 2012
85 69% Monster's Ball (2001) - Rated 23 Dec 2012
75 52% Drugstore Cowboy (1989) - Rated 23 Dec 2012
60 16% 12 Monkeys (1995) - Rated 23 Dec 2012
95 97% The Godfather (1972) - Rated 23 Dec 2012
80 64% Inside Man (2006) - Rated 23 Dec 2012
65 30% Die Hard 2 (1990) - Rated 23 Dec 2012