Navid69

navid69
Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: 17 Aug 2017
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 81% 12 Angry Men (1957) - Rated 17 Aug 2017
80 9% V for Vendetta (2006) - Rated 17 Aug 2017
85 28% The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 17 Aug 2017
95 56% Se7en (1995) - Rated 17 Aug 2017
85 28% Gone Girl (2014) - Rated 17 Aug 2017
95 56% The Prestige (2006) - Rated 17 Aug 2017
100 81% The Dark Knight (2008) - Rated 17 Aug 2017
100 81% A Beautiful Mind (2001) - Rated 17 Aug 2017
100 81% Inception (2010) - Rated 17 Aug 2017
85 28% Oldboy (2003) - Rated 17 Aug 2017