Nazhiya

nazhiya
Movie Buff - 185 Film Ratings
Member Since: 12 Dec 2014
Location: Ankara, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 77% Blue Jasmine (2013) - Rated 05 Mar 2016
65 13% The Danish Girl (2015) - Rated 05 Mar 2016
98 85% The Revenant (2015) - Rated 05 Mar 2016
70 20% The Stepford Wives (2004) - Rated 05 Mar 2016
80 37% The Dreamers (2004) - Rated 21 Mar 2015
75 26% Frank (2014) - Rated 21 Mar 2015
93 71% A Separation (2011) - Rated 15 Feb 2015
95 77% Nymphomaniac: Volume 2 (2013) - Rated 14 Feb 2015
90 63% Nymphomaniac: Volume 1 (2013) - Rated 14 Feb 2015
100 94% Dogville (2003) - Rated 14 Feb 2015