Nazim_

nazim_ii
Movie Buff - 129 Film Ratings
Member Since: 29 Mar 2020
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 17% Journey to the Center of the Earth (2008) - Rated 11 May 2020
81 31% The Water Diviner (2014) - Rated 07 May 2020
86 66% Magnifica Presenza (2012) - Rated 07 May 2020
88 82% Bir Tat Bir Doku (2001) - Rated 07 May 2020
81 31% Million Dollar Baby (2004) - Rated 07 May 2020
82 39% Taxi Driver (1976) - Rated 07 May 2020
87 75% Fight Club (1999) - Rated 07 May 2020
85 58% Sincerely Louis CK (2020) - Rated 07 May 2020
70 5% Emret komutanim (2005) - Rated 07 May 2020
84 52% Pardon (2005) - Rated 07 May 2020