Neais

neais
Flick Fan - 36 Film Ratings
Member Since: 13 Jan 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 34% Incantation (2022) - Rated 23 Sep 2022
85 72% The Ring (2002) - Rated 05 Jun 2022
85 72% The Others (2001) - Rated 05 Jun 2022
60 19% Wishmaster (1997) - Rated 05 Jun 2022
90 77% Jacob's Ladder (1990) - Rated 05 Jun 2022
50 6% Suspiria (1977) - Rated 05 Jun 2022
100 94% Suspiria (2018) - Rated 05 Jun 2022
95 84% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 05 Jun 2022
75 50% Blade II (2002) - Rated 05 Jun 2022
75 50% Blade (1998) - Rated 05 Jun 2022