Necroyeti

necroyeti
Flick Fan - 99 Film Ratings
Member Since: 21 May 2012
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 24% Ugetsu (1953) - Rated 21 May 2012
84 31% Rashomon (1950) - Rated 21 May 2012
87 46% Woman in the Dunes (1964) - Rated 21 May 2012
87 46% Violent Cop (1989) - Rated 21 May 2012
88 54% Ikiru (1952) - Rated 21 May 2012
80 4% The Cat Returns (2002) - Rated 21 May 2012
84 31% Late Spring (1949) - Rated 21 May 2012
87 46% Sansho the Bailiff (1954) - Rated 21 May 2012
84 31% Spirited Away (2001) - Rated 21 May 2012
87 46% Harakiri (1962) - Rated 21 May 2012