NedimD

nedimd
Flick Fan - 47 Film Ratings
Member Since: 24 Dec 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 68% Back to the Future (1985) - Rated 02 Jan 2018
91 87% Se7en (1995) - Rated 26 Dec 2017
93 92% No Country for Old Men (2007) - Rated 26 Dec 2017
85 35% That Obscure Object of Desire (1977) - Rated 24 Dec 2017
85 35% Alexander (2004) - Rated 24 Dec 2017
90 68% American Pie (1999) - Rated 24 Dec 2017
90 68% Betty Blue (1986) - Rated 24 Dec 2017
91 87% Apocalypse Now (1979) - Rated 24 Dec 2017
90 68% Absolute Power (1997) - Rated 24 Dec 2017
90 68% Fargo (1996) - Rated 24 Dec 2017