Needrah

needrah
Movie Buff - 171 Film Ratings
Member Since: 22 Jan 2017
Location: Sweden
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 21% Zulu (1964) - Rated 19 Feb 2017
30 4% Ghost Rider (2007) - Rated 12 Feb 2017
60 44% I, Robot (2004) - Rated 12 Feb 2017
30 4% Batman Forever (1995) - Rated 12 Feb 2017
40 10% Crocodile Dundee II (1988) - Rated 11 Feb 2017
50 21% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 11 Feb 2017
35 6% Dumbo (1941) - Rated 11 Feb 2017
60 44% 300 (2007) - Rated 10 Feb 2017
65 59% Up (2009) - Rated 10 Feb 2017
65 59% Monsters, Inc. (2001) - Rated 05 Feb 2017